מחכים לעצב לכם באהבה

ניגש לעניין

סיפור הממשק

כל ממשק מספר לנו סיפור, כזה שיוצא מפיו של המבקש לספר לנו.. הוא רוצה שנבין את אשר בראשו, הוא רוצה להעביר לנו את התחושה אותה הוא מרגיש, הוא רוצה שנסיים את הסיפור עם החוויה אותה הוא חלם להעביר לנו. את הרגש, את החמימות, את ההבנה של הסיפור, הרגשות שעולות מן הדף. ובייחוד את מה שקורה בין השורות, את מה שלא כתוב. ואותו אדם שהצליח בכשרונו להחיות את אותו דף לבן עם כיתוב מודפס, ולהפוך אותו לעולם שלם של חוויה רגשות מילים שמתארות הרבה מעבר למה שהן מספרות.

זה הממשק המושלם, זה שמבקש לספר לנו את הסיפור, הוא ממעיט במילים אבל מצליח להעביר לנו את כל המידע בצורה מפורטת. הוא יוצר חוויה והוא מעלה רגש, הוא מצליח לצאת מן הקרירות הטכנית ולבנות לנו עולם שלם. להעביר אותנו מסע של ממש שכמוהו לא ראינו ולא חווינו. כל ממשק פותח לנו פתח…

כדי שניכנס, נחווה… ועוד נשוב.

אז איך הופכים ממשק לכזה.. עם UX UI

User Experience Design

אפיון חווית משתמש

User Interface Design

עיצוב ממשק משתמש

ועכשיו בואו נבין

מהו ממשק דיגיטלי

הממשק הוא אלמנט דיגטלי איתו אנו מקיימים קשר וירטואלי, לעיטים פונקצינאלי ולעיטים ידיתותי ומהנה. אך במהותו ומטבעו, ממשק הוא קר ומנוכר, ושם נעוץ הכוח של מאפייני ה- UXUI.

בכוחינו להחיות את הממשק, לעצב לו אישיות. כזאת שתהפוך אותו לאובייקט נעים, חמים, ידיתותית ואפילו קצת אנושי. היום אנו יודעים שהחוויה של המשתמש שלנו, היא זאת שעושה את ההבדל בין ממשקים טובים שאופיינו ועוצבו בצורה מדוייקת לאחרים שאינם.

ככול שנחקור את המשתמש שלנו, נדייק אותו,  נכיר אותו, ונדע מה הוא אוהב, נצליח לבנות לו את הממשך הנוח והנכון ביותר עבורו. 

את הממשק המשתמש שלנו פוגש בהמון אלמנטים כמעט בכל שלבי היום שלו.

ממשק יכול להיות אתר אינטרנט, אפליקציה, מסך ברכב, משחקים, שעון חכם, תוכנה, כספומט, או כל אלמנט דיגיטלי אחר איתו המשתמש בה במגע… 

אז אנחנו נדאג לו חוויה טובה.

01

נבצע איפיון חווית משתמש

בשלה הראשון נאפיין את קהל היעד, את האופי ודפוסי ההתנהגות, ננתח את הפסיכולוגיה שמאחורי הכל וניצור מסמך של איך ומה יהיה בממשק. כדי ליצור את החוויה אותה אנו רוצים.

02

נתכנן עיצוב של הממשק

בשלב השני נבנה את קונספט של העיצוב שיוצא מתוך האיפיון שביצענו. זה בעצם התכנון של איך להוציא לפועל את אותה חוויה. ע"י בחירת האלמנטים העיצוביים שיתמכו באיפיון.

03

נוציא לפועל את הפרוייקט

בשלב השלישי, אחרי ביצוע של האיפיון והעיצוב נוציא את הפרוייקט לפועל שבסופו יתגבש הממשק המושלם והאידאלי ביותר למשתמש שלנו. כזה שיהיה פונקציונאלי וחווייתי כאחד.

UX UI כל אחד לבדו תורם ערך עצום לתוצאה הסופית

וביחד הם השילוב המנצח

User Experience Design

הוא תכנון ואיפיון פסיכולוגי ועסקי של החוויה אותה המשתמשים שלכם יעברו בממשק אותו אתם מתכננים.

User Interface Design

התמעת החוויה בתוך הממשק על יד אלמנטים עצוביים. ע"י תנועה, שפה, צבעים, כפתורים ואיקונים.

השילוב של הUXUI

ביצוע שתי השלבים האלה הוא הכרחי ליצירת החוויה ממושלמת בממשק שלכם.
User Experience Design
50%
User Interface Design
50%
לממשק מושלם
100%
Managers discussing application interface

מעצב ה-UXUI המושלם

המעצב המושלם הוא המבין את התנהגות האדם, יודע מה מניע אותו לפעולה כזאת או אחרת, מה יציף אצלו רגש. הוא זה שידע לתת לאותו משתמש את החוויה אליו הוא מכוון, ידע לשלב את הפונקציונליות הנכונה בשילוב עם יצירת החוויה.

המעצב המושלם גם מבין את השוק ויודע לנתח אותו, מבין איך מטמיעים מוצרים ושרותים חדשים לשוק, איך מחדירים אותם, איך ממתגים ויוצרים שפה אחידה ותואמת. הוא מבין את עולם השיווק בצורה נרחבת ויודע לבדל ולהדגיש את אותו בידול וייחוד של כל ממשק אותו מעצב.

המעצב המושלם ניחן בכישרון גדול וביכולת לעצב את הממשק בצורה הטובה ביותר, הוא יודע איזה תנועה ואילו צבעים לשלב בממשק כדי ליצור את החוויה אליה מכוון. הוא יודע באיזה מילים להשתמש נעימות ספציפיות מינימליסטיות.

השילוב של כל אלה הם שיוצרים את המעצב המושלם זה שייצור מהממשק סיפור המוביל לחוויה הטובה והמדוייקת.

האלמנטים הדרושים לביצוע חוויה מושלמת ומדוייקת

UX

UI

אז בואו נצא מהבועה בואו לבנות ממשק שלא ישכחו... כזה שמספר סיפור ונותן חוויה ייחודית ומעניינת.

UX UI כל אחד לבדו תורם ערך עצום לתוצאה הסופית, וביחד הם השילוב המנצח.